Gaminiai

Alpakų vilnos siūlai

100% ALPAKŲ VILNOS SIŪLAI.

Parduodame: natūralių spalvų

alpakų vilnos siūlus (10 spalvų)

Kojinytės

100% ALPAKŲ VILNOS GAMINIAI.

Parduodame: vaikiškas kojinytes,

kepurytes bei kitus gaminius

Antklodės

 100% ALPAKŲ VILNOS ANTKLODĖS

Parduodame: Suaugusiems

ir vaikams skirtas antklodes


100% ALPAKŲ VILNOS SIŪLAI IR GAMINIAI IŠ JŲ

PARDUODAME:
*Natūralių spalvų alpakų vilnos siūlus (10 spalvų);
*vaikiškas kojinytes, kepurytes bei kitus gaminius;
*viengules antklodes iš 100% alpakų vilnos, satino užvalkale;
*nukirptą neapdirbtą alpakų vilną.
Laikoma, jog alpakų vilna yra šešis kartus šiltesnė ir du kartus tvirtesnė, nei avių vilna. Gaminiai iš šios vilnos laikomi prabangos ženklu, kadangi alpakų vilna primena šilką, o gaminiai yra ypatingai švelnūs, “nesikandžioja” kaip avies vilnos, bei neturi avies vilnai būdingo lanolino kvapo.
Taip pat labai svarbu, jog alpakų vilna yra tinkama žmonėms, kurie yra alergiški avies vilnai būtent dėl avies siūluose esančio lanolino. Alpakų vilnoje ir siūluose nesant lanolino, nesiveisia dulkių erkutės, kurios ir sukelią alergiją. Taip pat gaminiai iš alpakų vilnos mažiau tepasi, kadangi nėra šios specifinės medžiagos, prie kurios ir limpa dulkės.
Drabužiai iš alpakų siūlų labai lengvai plaunasi ir nesusitraukia,  net plaunant juos karštame vandenyje. Yra skaičiuojamos net 22 natūralios alpakų vilnos spalvos - balta, kreminė, pilka, juoda, rusva, rudai oranžinė, šokoladinė ir daugybe rudos spalvos atspalvių. Mūsų ūkyje verpiami siūlai yra natūralus, sudėtis 100% alpakų vilnos, nedažyti, neapdirbti jokiais cheminiais preparatais, kirpti bei atrušiuoti rankomis, verpti taip pat rankomis, senoviniais verpimo rateliais. Todėl įsigiję juos pajusite žmogaus rankų šilumą, o gaminiai iš jų suteiks jums jaukumą ir komforto jausmą ne vienerius metus.