Kojinytės ir kiti gaminiai

Šiltos kojinytės

Parduodame šiltas vaikiškas ir naujagimių kojinytes, kurios sušildys Jūsų vaikučio kojas, nesugers drėgmes, greitai ją išgarins, kad kojytės būtų šiltos ir sausos. Kojines galima mūvėti ir ant nuogos kojytės, kadangi jos ypatingai švelnios. Taip pat turime ir suaugusiųjų miego kojines 37 - 39 dydžių, kurios sušildys jus net šaltą vakarą gulantis į lovą ir užtikrins komfortišką jūsų miegą.

alpaku kojinytes
alpaku kojinytes

Nebaisios alergijos

Taip pat labai svarbu, jog alpakų vilna yra tinkama žmonėms, kurie yra alergiški avies vilnai būtent dėl avies siūluose esančio lanolino. Alpakų vilnoje ir siūluose nesant lanolino, nesiveisia dulkių erkutės, kurios ir sukelią alergiją. Taip pat gaminiai iš alpakų vilnos mažiau tepasi, kadangi nėra šios specifinės medžiagos, prie kurios ir limpa dulkės.

Lengvai išsiplauna, nesusitraukia

Drabužiai iš alpakų siūlų labai lengvai plaunasi ir nesusitraukia,  net plaunant juos karštame vandenyje. Yra skaičiuojamos net 24 natūralios alpakų vilnos spalvos - balta, kreminė, pilka, juoda, rusva, rudai oranžinė, šokoladinė ir daugybe rudos spalvos atspalvių. 

IMG_9316
siulai kojines

Natūralūs siūlai

Mūsų ūkyje verpiami siūlai yra natūralūs, sudėtis 100% alpakų vilnos, nedažyti, neapdirbti jokiais cheminiais preparatais, kirpti bei atrūšiuoti rankomis, verpti taip pat rankomis, senoviniais verpimo rateliais. Todėl įsigiję juos pajusite žmogaus rankų šilumą, o gaminiai iš jų suteiks jums jaukumą ir komforto jausmą ne vienerius metus.