100% ALPAKŲ VILNOS SIŪLAI.

 

Lengvas, minkštas ir švelnus, orui ir drėgmei pralaidus ir nepaprastomis termoreguliacinėmis savybėmis pasižymintis alpaku vilnos pluoštas yra prabangus kaip šilkas arba kašmyras.

alpaku siulai

TVIRTA VILNA

Lengvi, minkšti ir švelnūs, nepaprastomis termoreguliacinėmis savybėmis pasižymintys alpakų vilnos siūlai yra prabangūs kaip šilkas arba kašmyras. Laikoma, jog alpakų vilna yra šešis kartus šiltesnė ir du kartus tvirtesnė, nei avių vilna, o gaminiai yra ypatingai švelnūs ir “nesikandžioja” kaip avies vilnos, bei neturi avies vilnai būdingo lanolino kvapo.

TINKAMA ŽMONĖMS KURIE YRA ALERGIŠKI AVIES VILNAI

Taip pat labai svarbu, jog alpakų vilna yra tinkama žmonėms, kurie yra alergiški avies vilnai būtent dėl avies siūluose esančio lanolino. Alpakų vilnoje ir siūluose nesant lanolino, nesiveisia dulkių erkutės, kurios ir sukelią alergiją. Taip pat gaminiai iš alpakų vilnos mažiau tepasi, kadangi nėra šios specifinės medžiagos, prie kurios ir limpa dulkės.

alpaku siulai
alpaku siulai

Drabužiai iš alpakų siūlų labai lengvai plaunasi ir nesusitraukia

Mūsų ūkyje verpiami siūlai yra natūralūs, sudėtis 100% alpakų vilnos, nedažyti, neapdirbti jokiais cheminiais preparatais, kirpti bei atrūšiuoti rankomis, verpti taip pat rankomis, senoviniais verpimo rateliais. Iš mūsų ūkyje auginamų alpakų vilnos esame suverpę ir turime pardavime 12 natūralių spalvų siūlus.

Įsigiję alpakų vilnos siūlus pajusite žmogaus rankų šilumą, o gaminiai iš jų suteiks jums jaukumą ir komforto jausmą ne vienerius metus!