Antklodės

Siūlome įsigyti visiems, kas vertina natūralumą, kokybę, išskirtinumą ar nori kokybiškos ir originalios dovanos mylimam žmogui, kuri džiugins jus ne vienerius metus.

Alpakų vilna pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Šie gyvūnai kilę iš Andų aukštumu, kur turi atlaikyti didelius tiek šalčio, tiek ir kaitros svyravimus. Jų vilna yra gamtos stebuklas, nes jų plaukeliuose esančios unikalios oro pūslelės padeda gyvūnams išlaikyti kūno šilumą arba
atvėsinti juos nuo karščių, priklausomai nuo aplinkos temperatūros. Būtent dėl šios savybės alpakų vilnos antklodė prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros pokyčių, o jūs galite mėgautis komfortišku miegu.

Mūsų kūno temperatūros pokyčiai miego metu yra gana dideli, gali pasireikšti tiek šaltkrėtis, tiek prakaitavimas naktį, kas gali nutraukti miego ciklą. Alpakų antklodės yra puikus šios problemos sprendimas. Dėl savo drėgmės absorbcijos, greito jos išgarinimo ir termoreguliacinių savybių, jos padeda palaikyti pastovią optimalią kūno temperatūrą, išlaikyti šilumą ir sausumą, bei užtikrinti patogų miega. Todėl alpakos vilnos antklodė, kitaip nei ilgai džiūstanti avies vilna, liks sausa ir patogi - net jei turite polinkį į naktinį prakaitavimą.

IMG_8016

Suaugusių antklodės

100% alpakų vilnos anklodės, kurios yra apvilktos aukštos kokybės satino audiniu, kraštai apsiūti kitos spalvos satininiu audiniu. Anklodžių viduje alpakų vilnos karšinys, pasižymintis termoreguliacinėmis savybėmis. Mūsų anklodės išmatavimai yra 145 cm x 200 cm, ji sveria apie 1,6 – 2 kg ir yra labai šilta ir lengva, bekvapė ir neturi avies vilnai būdingo lanolino kvapo, joje nesiveisia dulkių erkutės, todėl ji yra tinkama alergiškiems žmonems.

Vaikiškos antklodės

Taip pat siūlome vaikiškas anklodes iš 100% alpakų vilnos, apsiūtos satininiu užvalkalu. Vaikiškų antklodžių išmatavimai 75 cm x 100 cm, svoris apie 800 gr – 1 kg. Anklodžių viduje yra alpakų vilnos karšinys, kuris yra pralaidus orui, nesulaiko drėgmės ir suteikia vaikučiui šilumą ir komfortišką miegą. Antklodę galima naudoti tiek vasarą, tiek žiemą.

IMG_8793